W TYM MIESIĄCU W RAMACH ABONAMENTU WPŁYNĘŁO:                1086 PLN            82  DEKLARACJI

Aktualności

Transmisja spotkania Huta Ducha Świętego pt.: "Z Ducha Świętego w Maryi Pannie począł się Jezus" - 9 grudnia 2017

  • DM

W najbliższą sobotę, 9 grudnia 2017 r. o godzinie 19.00 Telewizja Dobre Media zaprasza na transmisję spotkania modlitewnego "Huta Ducha Świętego" z kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Morza w Ustce. Gościem grudniowego spotkania będzie bp Krzysztof Włodarczyk, który wygłosi konferencję. Tytuł spotkania brzmi: "Z Ducha Świętego w Maryi Pannie począł się Jezus", w programie spotkania jest też modlitwa, adoracja Najświętszego Sakramentu, pantomima oraz śpiew w wykonaniu młodzieżowej scholi. "Huta Ducha Świętego" to cykl spotkań modlitewnych przeznaczonych głównie dla osób młodych. Spotkania odbywają się w drugie soboty miesiąca i organizowanie są przez siostry Kanoniczki Ducha Świętego z Ustki.

Dziękujemy!

  • DM

Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc!
W miesiącu listopadzie zebraliśmy 1 949 złote!

Msza Święta w intencji ofiarodawców

  • DM

Podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie, w dniu 26 listopada 2017 roku, ks. Krzysztof Witwicki, prezes Telewizji Dobre Media Nowej Ewangelizacji, odprawił Eucharystię w intencji wszystkich ofiarodawców.

Dziękujemy że nas wpieracie!

Transmisja - XXVIII Festiwalu Pieśni Religijnej ''Cantato Domino''

  • DM

Zapraszamy Was na transmisję  XXVIII Festiwalu Pieśni Religijnej ''Cantato Domino" im. św. Jana Pawła II, która odbędzie się 2 i 3 grudnia 2017 roku.

W sobotę 2 grudnia około godz. 19.00 z Koszalińskiej Katedry będziemy transmitować CHORAŁ GREGORIAŃSKI w wykonaniu SCHOLI CANTORUM GYMEVENSIS z Gniewu.

W niedzielę 3 grudnia od godz. 16.00 rozpocznie się w Centrum Kultury 105 w Koszalinie, Koncert Galowy z udziałem laureatów i gości specjalnych: Zespołu FISHECLECTIC, Patrycji Baczyńskiej oraz Grażyny Maciejewskiej.

 

 

 

 

Transmisja - Festiwal Chrześcijańskie Granie

  • DM

26 listopada 2017 roku w Warszawie odbędzie się 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Początek transmisji od godz. 13.30, na którym zagra Debiut roku 2017 - Play&Pray.

Festiwal Chrześcijańskie Granie łączy scenę debiutancką z profesjonalną. Od 2011 pokazujemy to co nowe i dobre na polskiej scenie. Od 2015 co roku wybierana jest PREMIERA ROKU – przebój roku. Całość kończy wspólne UWIELBIENIE. W tym roku Festiwal odbędzie się na Arena Ursynów.  

   

Wpisz proszę swoje dane osobowe. Zdecyduj czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych - wpisanie "Tak" umożliwia wysłanie Pakietu Startowego Abonenta. Podaj kwotę jaką pragniesz co miesiąc wspierać Dobre Media. Sprawdź proszę, czy nasza korespondencja nie utkwiła w katalogu SPAM. Prosimy o przesłanie na adres bank-widzow@dobremedia.org swoich danych adresowych, abyśmy mogli przesłać pocztą „Pakiet Startowy Honorowego Abonenta”. Pamiętaj Szanujemy twoją dobrą wolę, w każdym momencie możesz wycofać swoją deklarację i usunąć swoje dane z bazy danych pisząc na adres email bank-widzow@dobremedia.org lub dzwoniąc 506 429 881.