W TYM MIESIĄCU W RAMACH ABONAMENTU WPŁYNĘŁO:              1505  PLN            82  DEKLARACJI

Aktualności

Transmisja rekolekcji "Synu Dawida, ulituj się nade mną"

  • dm

Telewizja Dobre Media ma zaszczyt być patronem medialnym oraz transmitować jednodniowe Rekolekcje Ewangelizacyjne w Mocy Ducha Świętego "Synu Dawida, ulituj się nade mną". W programie rekolekcji: Eucharystia, modlitwa o uzdrowienie, wieczór uwielbienia, konferencje. Świadectwo życia złoży pochodzący z niedalekiego Złocieńca aktor filmowy i telewizyjny oraz pieśniarz Lech Dyblik, znany widzom  z takich filmów jak: "Kroll", "Ogniem i mieczem", "Człowiek wózków", "Wtorek", "Zemsta" i "Wesele" oraz jako Badura z serialu "Kiepscy". Rekolekcje odbędą się 17 lutego w hali sportowej przy szkole podstawowej w Czaplinku. Początek transmisji od godziny 9.00.

 

Transmisja Nabożeństwa Ekumenicznego

  • dm

Na zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan w parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Darłowie odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne pod przewodnictwem bpa Edwarda Dajczaka. Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji z nabożeństwa w czwartek 25 stycznia 2018 r. o godzinie 18.00.

Dziękujemy!

  • dm

W styczniu 2018 roku dzięki Państwa wpłatom udało nam się zebrać w Banku Widzów 2 264 zł. Serdecznie dziękujemy!

Transmisja - Huta Ducha Świętego

  • dm

13 stycznie 2018 roku w parafii NMP Gwiazdy Morza w Ustce odbędzie się transmisja z kolejnej Huty Ducha Świętego. Początek godz. 19.

 

 

   

Wpisz proszę swoje dane osobowe. Zdecyduj czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych - wpisanie "Tak" umożliwia wysłanie Pakietu Startowego Abonenta. Podaj kwotę jaką pragniesz co miesiąc wspierać Dobre Media. Sprawdź proszę, czy nasza korespondencja nie utkwiła w katalogu SPAM. Prosimy o przesłanie na adres bank-widzow@dobremedia.org swoich danych adresowych, abyśmy mogli przesłać pocztą „Pakiet Startowy Honorowego Abonenta”. Pamiętaj Szanujemy twoją dobrą wolę, w każdym momencie możesz wycofać swoją deklarację i usunąć swoje dane z bazy danych pisząc na adres email:

bank-widzow@dobremedia.org 

lub dzwoniąc 506 429 881.