W TYM MIESIĄCU W RAMACH ABONAMENTU WPŁYNĘŁO:          1 751  PLN            83  DEKLARACJI

Aktualności

Transmisja - Forum Charyzmatycznego pt. "Rozpal wiarę"

 • DM

W dniach 21- 22 kwietnia 2018 r. telewizja Dobre Media zaprasza do oglądania transmisji Forum Charyzmatycznego Diecezji Bydgoskiej "Rozpal wiarę".

Mówcami forum będą: Marcin Zieliński, o. Paweł Sawiak SJ oraz Inga Pozorska, modlitwy i uwielbienie poprowadzi zespół Mocni w Duchu.

Organizatorami wydarzenia są Parafia Matki Boskiej Królowej Męczenników oraz wspólnoty charyzmatyczne diecezji bydgoskiej i oto co piszą o forum na stronie wydarzenia:

"...Pragniemy aby było ono okazją dla wszystkich uczestników do pogłębienia i odnowienia osobistej relacji z Bogiem oraz doświadczeniem żywego i radosnego kościoła, który uwielbia swego Pana...", zatem serdecznie zapraszamy do oglądania konferencji oraz łączenia się w modlitwie. Poniżej link do planu spotkania na stronie wydarzenia.

Plan forum

Transmisja - Huta Ducha Świętego

 • DM

W sobotę 14 kwietnia 2018 roku o godzinie 19.00 zapraszamy Was do uczestniczenia za pośrednictwem Dobrych Mediów w nabożeństwie "Huta Ducha Świętego" z kościoła NMP Gwiazdy Morza w Ustce.

Spotkanie kwietniowe nosi tytuł: "Duch Święty wyprowadza Jezusa na pustynię". Jak co miesiąc w programie: adoracja Najświętszego Sakramentu, prelekcja, uwielbienie, pantomima.

 

 

Transmisja spektaklu - ''My nigdy nie poddamy się...''

 • DM

Zapraszamy Was na transmisje ze spektaklu słowno-muzycznego w dniu 18 marca 2018 roku, która odbędzie się pod tytułem "My nigdy nie poddamy się ...'' poświęconemu pamięci Żołnierzy Wyklętych. 

Spektaklowi towarzyszyć będzie plenerowy pokaz plakatów Wojciecha Korkucia oraz okolicznościowa wystawa o Żołnierzach Wyklętych Wydawnictwa Volumen.

Wiemy, że wystąpią wybitni artyści, ale o tym wkrótce...

Transmisje rozpoczniemy od transmisji Mszy św. z udziałem dzieci o godzinie 10:00 a następnie o godzinie 13:00 rozpocznie się spektakl.

1% na ewangelizacje

 • DM

Raz do roku jest możliwość przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego w Polsce. I Ty możesz wspierać głoszenie Ewangelii. 

Jednym ze sposobów jest przekazanie 1% na działanie Internetowej Telewizji Ewangelizacyjnej Dobre Media nr KRS 0000423457

 

Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić PIT wg powyższego obrazka lub wykorzystać poniższy link: link do rozliczenia podatku on line

więcej informacji znajdziesz klikając tutaj

 

Transmisja rekolekcji "Synu Dawida, ulituj się nade mną"

 • DM

Telewizja Dobre Media ma zaszczyt być patronem medialnym oraz transmitować jednodniowe Rekolekcje Ewangelizacyjne w Mocy Ducha Świętego "Synu Dawida, ulituj się nade mną". W programie rekolekcji: Eucharystia, modlitwa o uzdrowienie, wieczór uwielbienia, konferencje. Świadectwo życia złoży pochodzący z niedalekiego Złocieńca aktor filmowy i telewizyjny oraz pieśniarz Lech Dyblik, znany widzom  z takich filmów jak: "Kroll", "Ogniem i mieczem", "Człowiek wózków", "Wtorek", "Zemsta" i "Wesele" oraz jako Badura z serialu "Kiepscy". Rekolekcje odbędą się 17 lutego w hali sportowej przy szkole podstawowej w Czaplinku. Początek transmisji od godziny 9.00.

 

Dziękujemy!

 • DM

W styczniu 2018 roku dzięki Państwa wpłatom udało nam się zebrać w Banku Widzów 2 264 zł. Serdecznie dziękujemy!

Transmisja Nabożeństwa Ekumenicznego

 • DM

Na zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan w parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Darłowie odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne pod przewodnictwem bpa Edwarda Dajczaka. Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji z nabożeństwa w czwartek 25 stycznia 2018 r. o godzinie 18.00.

Transmisja - Huta Ducha Świętego

 • DM

13 stycznie 2018 roku w parafii NMP Gwiazdy Morza w Ustce odbędzie się transmisja z kolejnej Huty Ducha Świętego. Początek godz. 19.

 

 

Dziękujemy za Wasze wpłaty!

 • Robert

W grudniu 2017 roku dzięki Państwa wpłatom udało nam się zebrać w Banku Widzów 2 064  zł. Serdecznie dziękujemy!

 

Transmisja - Czuwania Adwentowe w Koszalinie

 • DM

23 grudnia 2017 roku będziemy transmitować Czuwanie Adwentowe, które odbędzie się w Katedrze Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Koszalinie. Rozpoczęcie o godz. 20, prowadzącym czuwanie będzie biskup Edward Dajczak.

 

Transmisja - Czuwania Adwentowe w Słupsku

 • DM

16 grudnia 2017 roku będziemy transmitować Czuwanie Adwentowe, które odbędzie się w Bazylice Mariackiej w Słupsku. Rozpoczęcie o godz. 20, prowadzącym czuwanie będzie biskup Edward Dajczak.

Transmisja spotkania Huta Ducha Świętego pt.: "Z Ducha Świętego w Maryi Pannie począł się Jezus" - 9 grudnia 2017

 • DM

W najbliższą sobotę, 9 grudnia 2017 r. o godzinie 19.00 Telewizja Dobre Media zaprasza na transmisję spotkania modlitewnego "Huta Ducha Świętego" z kościoła pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Morza w Ustce. Gościem grudniowego spotkania będzie bp Krzysztof Włodarczyk, który wygłosi konferencję. Tytuł spotkania brzmi: "Z Ducha Świętego w Maryi Pannie począł się Jezus", w programie spotkania jest też modlitwa, adoracja Najświętszego Sakramentu, pantomima oraz śpiew w wykonaniu młodzieżowej scholi. "Huta Ducha Świętego" to cykl spotkań modlitewnych przeznaczonych głównie dla osób młodych. Spotkania odbywają się w drugie soboty miesiąca i organizowanie są przez siostry Kanoniczki Ducha Świętego z Ustki.

Dziękujemy!

 • DM

Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc!
W miesiącu listopadzie zebraliśmy  1949 złote!

Transmisja - XXVIII Festiwalu Pieśni Religijnej ''Cantato Domino''

 • DM

Zapraszamy Was na transmisję  XXVIII Festiwalu Pieśni Religijnej ''Cantato Domino" im. św. Jana Pawła II, która odbędzie się 2 i 3 grudnia 2017 roku.

W sobotę 2 grudnia około godz. 19.00 z Koszalińskiej Katedry będziemy transmitować CHORAŁ GREGORIAŃSKI w wykonaniu SCHOLI CANTORUM GYMEVENSIS z Gniewu.

W niedzielę 3 grudnia od godz. 16.00 rozpocznie się w Centrum Kultury 105 w Koszalinie, Koncert Galowy z udziałem laureatów i gości specjalnych: Zespołu FISHECLECTIC, Patrycji Baczyńskiej oraz Grażyny Maciejewskiej.

 

 

 

 

Msza Święta w intencji ofiarodawców

 • DM

Podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie, w dniu 26 listopada 2017 roku, ks. Krzysztof Witwicki, prezes Telewizji Dobre Media Nowej Ewangelizacji, odprawił Eucharystię w intencji wszystkich ofiarodawców.

Dziękujemy że nas wpieracie!

Transmisja - Festiwal Chrześcijańskie Granie

 • DM

26 listopada 2017 roku w Warszawie odbędzie się 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Początek transmisji od godz. 13.30, na którym zagra Debiut roku 2017 - Play&Pray.

Festiwal Chrześcijańskie Granie łączy scenę debiutancką z profesjonalną. Od 2011 pokazujemy to co nowe i dobre na polskiej scenie. Od 2015 co roku wybierana jest PREMIERA ROKU – przebój roku. Całość kończy wspólne UWIELBIENIE. W tym roku Festiwal odbędzie się na Arena Ursynów.  

Transmisja spektaklu "Ścieżki Niepodległej"

 • DM

Spektakl słowno - muzyczny ''Ścieżki Niepodległej'' oparty jest na fragmentach pamiętników Stanisława Pomian-Srzednickiego, publikacjach na temat Józefa Piłsudskiego, utworach poetyckich, piosenkach, pieśniach F. Chopina, oraz fragmentach życiorysów Żołnierzy Wyklętych, które zostały zilustrowane prezentacją multimedialną oraz kompozycjami muzycznymi (F. Chopina, Agnieszki Battelli, Pawła Ciesielskiego). Główną myślą zawartą w spektaklu jest miłość do Ojczyzny oraz  pamięć, jako jeden z głównych elementów fundamentu nowoczesnej Polski, który pozwolił przetrwać zabory, II Wojnę Światową, komunizm i celowe zacieranie pamięci. Spektakl odbędzie się 18 listopada 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim. Transmisja od godz. 13.00.

Transmisja - Huta Ducha Świętego

 • DM

Zapraszamy Państwa na transmisję ze spotkania modlitewnego HUTA DUCHA ŚWIĘTEGO, które odbędzie się w kościele pw. NMP Gwiazdy Morza w Ustce w dniu 11 listopada. Huta Ducha Świętego - cykliczne spotkania dla młodzieży - organizowane jest (zawsze w drugie soboty miesiąca) przez siostry Kanoniczki Ducha Świętego. Składają się na nie: ciekawa konferencja, modlitwa koronką do Ducha Świętego, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz piękna muzyka w wykonaniu młodzieżowej scholi.

Temat listopadowego spotkania: "Duch Święty. Kim jest i jak działa?". Początek transmisji o godzinie 19.00.

Dziękujemy Wam!

 • DM

Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc!
W miesiącu październiku zebraliśmy 2 330 złote!

Transmisja - VII Podkarpackie Forum Charyzmatyczne w Krośnie

 • DM

Zapraszamy Was na transmisję z VII Podkarpackiego Forum Charyzmatycznego w Krośnie w dniu 4 i 5 listopada 2017 roku. Tematem głównym forum będzie MODLITWA UZDROWIENIA. Spotkanie poprowadzi o. Remigiusz Recław SJ wraz z zespołem Mocni w Duchu. Gościem specjalnym forum jest: Marcin Zieliński. Organizatorem jest parafia p.w. Św. Piotra i Pawła Apostoła i Św. Jana z Dukli w Krośnie.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

 

Msza Święta w intencji ofiarodawców

 • DM

Podczas  Forum Charyzmatycznego w Śremie, w dniu 21 października, o godz. 16.30, ks. Krzysztof Witwicki, prezes Telewizji Dobre Media Nowej Ewangelizacji, odprawił Eucharystię w intencji wszystkich ofiarodawców. Dziękujemy, że nas wspieracie!

Transmisja - ''O małżeństwie i rodzinie'' - Ks. Marek Dziewiecki

 • DM

Zapraszamy Was na transmisję, konferencji ks. Marka Dziewieckiego na temat: ''O małżeństwie i rodzinie''. Odbędzie się w dniu 29 października br.  

Organizatorami jest Wspólnota Trudnych Małżeństw SYCHAR – Ognisko w Białymstoku oraz Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Białostockiej, przy współpracy Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnego Archidiecezji Białostockiej, Parafii pw. Św. Rodziny w Białymstoku oraz Katedry Białostockiej.

Ksiądz Marek Dziewiecki – kapłan Diecezji Radomskiej, teolog, doktor psychologii, wykładowca psychologii i pedagogiki w Seminarium Duchownym w Radomiu, Dyrektor telefonu Diecezji Radomskiej – „Linia Braterskich Serc”, Członek Komisji Episkopatu Polski ds. Trzeźwości, rekolekcjonista, autor ponad 70 książek i kilku audiobooków na temat wychowania, małżeństwa i rodziny, psychologii zdrowia, profilaktyki i terapii uzależnień, a także z zakresu komunikacji międzyludzkiej.

Więcej informacji znajdziesz tutaj

 

 

 

Msza Święta w intencji ofiarodawców

 • DM

Podczas V Forum Charyzmatycznego w Koszalinie, w dniu 8 października, o godz. 12.15, ks. Krzysztof Witwicki, prezes Telewizji Dobre Media Nowej Ewangelizacji, odprawił Eucharystię w intencji wszystkich ofiarodawców. Dziękujemy, że nas wspieracie! 

Transmisja - IX Gali Nagród im ks. kard. nom. Ignacego Jeża

 • DM

15 października br. o godz. 16 zapraszamy Was do obejrzenia transmisji z Filharmonii Koszalińskiej, z IX Gali rozdania Nagród im. ks. kard. nom. Ignacego Jeża. 

Nagroda im. kard. Ignacego Jeża „Radość płynie z nadziei” została  ustanowiona przez  bpa Edwarda Dajczaka, ordynariusza diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, Oddział Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana i Caritas koszalińsko-kołobrzeską. Ma ona honorować osoby, które wykazują szczególne zasługi na polu działalności społeczno - kulturalnej i charytatywnej. 

Galę uświetni koncert wokalisty Michała Rasska z zespołem.

 

Więcej informacji znajdziecie tutaj

 

Dzięki Wam!

 • DM

Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc!
W miesiącu wrześniu zebraliśmy 1843 złote.

Dziękujemy!

 • DM

Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc!

W miesiącu sierpniu zebraliśmy 2128 złotych.

 

Transmisja - Golgota Młodych

 • DM

Zapraszamy do obejrzenia transmisji z GOLGOTY MŁODYCH, która odbędzie się w Serpelicach nad Bugiem 24 sierpnia i potrwa do 28 sierpnia bieżącego roku.

Hasłem przewodnim tegorocznej Golgoty Młodych jest: ZŁOTY CIELEC.

''Kto jest moim Panem? Za czym idę? Czy istnieje rzeczywistość, która zajmuje w moim życiu miejsce Boga Żywego i Prawdziwego? Rzeczywistość, która jest moim złotym cielcem…''

Dzięki Wam!

 • DM

Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc!

W miesiącu lipcu zebraliśmy 1933 złote.

Transmisja - Rekolekcje Przystani z Jezusem

 • DM

Zapraszamy do obejrzenia transmisji z rekolekcji przygotowujących do PRZYSTANI Z JEZUSEM.

Rekolekcje rozpoczną się 19 lipca Mszą świętą o godz. 20.30 w sali SNE w Koszalinie i potrwają do 21 lipca.

Poprowadzi je ksiądz biskup Edward Dajczak.

 

 

Dziękujemy!

 • DM

Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc!

W miesiącu czerwcu zebraliśmy 1998 złotych.

Transmisja - Koncert Uwielbienia Boga ''Siedlce dla Jezusa''

 • DM

Zapraszamy na transmisję Koncertu Uwielbienia Boga ''Siedlce dla Jezusa 2017'' 15 czerwca 2017 r., w uroczystość Bożego Ciała, o godz. 19.00 na siedleckim lodowisku.

 


Uwielbienie poprowadzi zespół muzyczno-wokalny z Krakowa o nazwie „NIE MA GO TU”. Gościem specjalnym koncertu będzie aktor Marcin Kwaśny który podzieli się własnym świadectwem nawrócenia oraz inne osoby pragnące podzielić się własnym doświadczeniem wiary. Punktem kulminacyjnym będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, który umieszczony będzie w monstrancji z ołtarza „Światło pojednania i pokoju” zaprojektowanego na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Wieczór Chwały zakończy się błogosławieństwem.

Mamy 100 darmowych wejściówek...

 • Super User

Z wielką radością, chcielibyśmy obdarować Was prezentem od Dobrych Mediów.

 

 Mamy 100 darmowych wejściówek na

 1 lipca 2017 na Stadion Narodowy,

gdzie odbędzie się wielkie uwielbienie Boga

 

Jezus na Stadionie

 

 dla osób budujących wspólnotę Banku Widzów

 

Każdy z państwa może otrzymać bilet dla siebie i dla osoby towarzyszącej. Wystarczy napisać mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i podać, czy ma być to jedna, czy dwie wejściówki.

 

Dziękujemy!

 • DM

 Serdeczne dziękujemy za Waszą pomoc!
 W miesiącu maju zebraliśmy 2120 złotych.

Transmisja w Wigilię Zesłania Ducha Świętego 3 czerwca 2017

 • DM

 

Maryja przyjmująca Ducha Świętego

 

4 czerwca w Kościele obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Z tej okazji w wigilię tego wydarzenia, czyli w sobotę, 3 czerwca o godz. 20:00 chcemy zgromadzić się w kościele p.w. Ducha Świętego w Koszalinie na czuwaniu modlitewnym. Będziemy słuchać o działaniu Ducha Świętego, trwać na modlitwie w obecności Najświętszego Sakramentu, przyzywając obecności Ducha Świętego w naszej Wspólnocie i w życiu każdego z nas. Czuwanie zakończy wspólna Eucharystia ok. godz. 24:00

 

Program czuwania 3 czerwca 2017:

20:00 - Zawiązanie wspólnoty i Koronka do Ducha Świętego

Konferencja ks. Radosława Siwińskiego

Uwielbienie

Modlitwa o wylanie Ducha Świętego

24:00 - Msza Święta z udziałem biskupa Krzysztofa Włodarczyka

 

 

   

Wpisz proszę swoje dane osobowe. Zdecyduj czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych - wpisanie "Tak" umożliwia wysłanie Pakietu Startowego Abonenta. Podaj kwotę jaką pragniesz co miesiąc wspierać Dobre Media. Sprawdź proszę, czy nasza korespondencja nie utkwiła w katalogu SPAM. Prosimy o przesłanie na adres bank-widzow@dobremedia.org swoich danych adresowych, abyśmy mogli przesłać pocztą „Pakiet Startowy Honorowego Abonenta”. Pamiętaj Szanujemy twoją dobrą wolę, w każdym momencie możesz wycofać swoją deklarację i usunąć swoje dane z bazy danych pisząc na adres email:

bank-widzow@dobremedia.org 

lub dzwoniąc 506 429 881.