W TYM MIESIĄCU W RAMACH ABONAMENTU WPŁYNĘŁO:    230 zł  DEKLARACJI

Aktualności

Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie Zmartwychwstał!

 • xonc

Kochani Widzowie Dobrych Mediów,

Trwa szczególny czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

W tym czasie chrześcijanie odbywają drogę od śmierci do życia, od smutku do radości, od niepewności do nadziei.

Życzymy Wam pokoju serca jaki daje spotkanie ze Zmartwychwstałym Chrystusem, by można było z radością wkroczyć w Okres Wielkanocy.

Chrystus zmartwychwstał!

Prawdziwie zmartwychwstał!

 

Nasza praca i jej owoce są dla WAS! Kamery IP

 • xonc

Drodzy widzowie

Może nie widać tego tak wyraźnie, dokonaliśmy w ostatnim czasie bardzo wiele prac. Zamotowaliśmy kilkanaście kamer IP, które służą wielu wspólnotom i parafiom. 

We wtorek zamontowaliśmy kamrę w Ustroniu Morskim

https://youtu.be/3tfu3xSjxYc

Adres do kanału:

https://www.youtube.com/channel/UC4szkn4cme9McoDmr3GYvQg

 

Oto pozostałe intalacje z nich:

 

Sanktuarium w Skrzatuszu    https://www.youtube.com/channel/UC_tV0ioXD9TdgbmqW6Bj_fA

Adoracja ze Skrzatusza    https://www.youtube.com/channel/UCTAGX_qGGycSdMFAWYNF4pg

Kołobrzeg Bazylika    https://www.youtube.com/channel/UCrNQUz3i7ifnzYRiE3XVQ5A

Słupks Maksymilian    https://www.youtube.com/channel/UCWNgl0uP_4Vb6fkdfwhHpOQ

Słupsk Sankt. św. Józefa    https://www.youtube.com/channel/UCHYBVSVd2fUEjfw8wPOeDsQ

Adoracja w Sankt. św. Józefa    https://www.youtube.com/channel/UCgdLXXi45yDDFaCCr_8Q_8A

Drawsko Pomorskie    https://www.youtube.com/channel/UC86LNCYr-KwbZCS9pLwf6bg

SzczecinekNarodzeniaNMP    https://www.youtube.com/channel/UCnU4YrVyter0lPx9kuPF0oA

Koszalin Matka T    https://www.youtube.com/channel/UCIaIcRQlayKSPbXPfuA7s7A

Koszalin św. Józef    https://www.youtube.com/channel/UCIZCL4UplOOWmzgs5SysQ-A

 

Dom Miłosierdzia Bożego    https://www.youtube.com/channel/UCvZRJvs6GovF7NH4bUayyjg

JHS u ss. Klarysek w Słupsku    https://www.youtube.com/channel/UCKKbjDZf20yDD7om7FZXnKg

 

Archidiecezja Łódźka

 

Dłutów - Archidecezja Łódźka

https://www.youtube.com/channel/UC--mdoQSOmxWamb138RQrSA

Drużbice    https://www.youtube.com/channel/UCAC_EN1_vn3jcc99XNlb7OQ

Konstantynów Łódzki    https://www.youtube.com/channel/UCWJDjY-iu-Fnz0UHWwKRblA

 

Pomagaliśmy przy instalcjach:

Szczecinek św. Krzysztof    https://www.youtube.com/channel/UCqGQrfxKenSmb2tYuYTS6Dg

Słupsk Kościół Mariacki https://www.youtube.com/channel/UCqlNgH9jYyli_9EWrQkWBig

Ośrodek w Rzepczynie https://www.youtube.com/channel/UCgWefcpCoPpLdr5z_NO7UGA

Chrystus Zmartwychwstał, Prawdziwie Zmartwychwstał!

 • xonc

Wieczorem owego pierwszego dnia tygodnia, tam gdzie przebywali uczniowie, gdy drzwi były zamknięte z obawy przed Żydami, przyszedł Jezus, stanął pośrodku i rzekł do nich: «Pokój wam!» A to powiedziawszy, pokazał im ręce i bok. Uradowali się zatem uczniowie ujrzawszy Pana. A Jezus znowu rzekł do nich: «Pokój wam!… J 20, 19-21a

Kochani Widzowie Dobrych Mediów!

Podobni jesteśmy do uczniów Jezusa, których zamyka lęk. Chyba nikt z nas nigdy nie doświadczał takiej sytuacji, która dotyka całego otocznia. Tak jak do zgromadzonych w wieczerniku przychodzi Zmartwychwstały Chrystus, tak i do Nas. Zapewnia On Nas o Swoim Pokoju, który wypływa z Jego męki, śmierci i zmartwychwstania.

Życzymy Pokoju Chrystusowego na te Święta Wielkanocne. Pokoju, który uwalnia od lęku, który przynosi radość i wolność serca. Pokoju, który przychodzi w Mocy Ducha Świętego. Pokoju, który podnosi nasze kruche człowieczeństwo.

Pokój ten jest zanurzony w głębokiej wierze, że Nasz Pan Jezus Chrystus jest z Nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata.

Błogosławionych Świąt Wielkanocy

 

Zarząd Fundacji Dobre Media Nowej Ewangelizacji wraz z pracownikami i wolontariuszami

Prezent z okazji Narodzin Pana Jezusa

 • xonc

Szczęść Boże, W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, wraz z kartką z życzeniami, chcielibyśmy przesłać mały prezent. Tym formularzem możesz dokonać wyboru stosownego prezentu. Z wyrazami należnego szacunku ks. Krzysztof Witwicki

 

Dobre Media otrzymały w darowiźnie od Caritas samochód

 • xonc

To są bardzo dobre wieści. Otrzymaliśmy od Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w darze sachochód Volkswagen Transporter. Jak doskonale wiecie, samochód to dla nas strategiczne narzędzie pracy. Dotychczas jeździliśmy moim prywatnym samochodem, który niestety nie przeszedł badań technicznych z tytułu wysłużenia. Dla bezpieczeństwa ekipy i możliwości sprawnego przewozu sprzętu potrzebowaliśmy większy samochód. Taki też otrzymaliśmy dzięki pomocy ks. Dyrektora Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej Tomasza Rody, bpa Edwarda Dajczaka, ks. Ekonoma Jacka Święszkowskiego i Biskupów Pomocniczych. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej modlitwie i wsparciu ten 15-letni samochód będzie na długo służył - zwłaszcza, że ma przejechane tylko 297 tysięcy kilometrów. Jeszcze raz dziękuję za wszelkie modlitwy i wsparcie.

 

ks. Krzysztof Witwicki - Prezes Zarządu Fundacji Dobre Media Nowej Ewangelizacji

Nowa forma wsparcia Dobrych Mediów

 • Hanna Kapustyńska

Drodzy Współpracownicy w misji Nowej Ewangelizacji,

od niedawna staramy się nagłośnić naszą działalność i zebrać dodatkowe środki na portalu Patronite. Umieściliśmy na nim podstawowe informacje na temat naszej działalności i planów, tam są też rozpisane nasze comiesięczne potrzeby. W działaniu tym staramy się dotrzeć do szerokiego mecenatu wykraczającego poza naszą diecezję, a nawet i kraj.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną: https://patronite.pl/DobreMedia. Aby nas wesprzeć wystarczy kliknąć tabliczkę "Zostań patronem", zarejestrować się w portalu Patronite jako Patron, wybrać formę zapłaty oraz kwotę. 

Będziemy wdzięczni za wszelkie wsparcie finansowe, modlitewne, a także przekazanie tej informacji Twoim znajomym przez portale społecznościowe.

"Największy Dar" w Koszalinie!

 • Hanna Kapustyńska

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży wraz z koszalińskimi parafiami zapraszają 1 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) o godz.18.00 do kina "Kryterium" na projekcję filmu pt. "Największy dar". Powstawał on przez ostatnie dwa lata i stał się najbardziej oczekiwanym filmem katolickim ostatnich miesięcy. Premierę i dystrybucję zapowiedziano w blisko 40 krajach.

„Największy dar” to film szczególnie aktualny, potrzebny na dzisiejsze czasy, zupełnie inaczej ustawiający perspektywę widza wobec drugiego człowieka, także tego, który sprawia nam cierpienie. Konwencja obrazu zaskakuje, przekaz oczarowuje.

Wejście na seans będzie możliwe za okazaniem specjalnie przygotowanego na tę okoliczność karnetu.
Cena karnetu 12 zł (jest to bilet wstępu na projekcję). Karnety można już teraz zamawiać u p. Emilii Gawrońskiej w Kurii Biskupiej w Koszalinie, ul. kard. Wyszyńskiego 25, 75-062 Koszalin, tel. 94 343 87 18.
Ilość miejsc w kinie wynosi 420.
KARNETY NA FILM MOŻNA BEZPOŚREDNIO ODBIERAĆ W KURII BISKUPIEJ W KOSZALINIE W GODZ. 8.00 DO 15.00 - OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (do 29 marca).

Dobre Media zostały zaproszone na pokaz przedpremierowy filmu. Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem z reżyserem - Juanem Manuelem Cotelo.

https://www.youtube.com/watch?v=2CBiTFj4dCU

Zaproszenie na Dzień Skupienia!

 • Hanna Kapustyńska

Serdecznie zapraszamy na Dzień Skupienia dla widzów i sympatyków naszej telewizji z okazji 7. rocznicy powołania Dobrych Mediów. Odbędzie się on 30 marca 2019 r. w sali kolumnowej domu parafialnego w klasztorze ojców franciszkanów w Koszalinie; od godziny 9:00.

W programie:
- trzy konferencje (głoszone m.in. przez prezesa fundacji oraz egzorcystę diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej - ks. Krzysztofa Witwickiego)
- Msza Święta w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Koszalinie
- obiad oraz pyszne ciasta
- uwielbienie

Zakończenie przewidywane około godziny 15:30

W związku z planowanym cateringiem prosimy o potwierdzenie przybycia do 27 marca poprzez przesłanie maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Serdecznie pozdrawiamy,

Ekipa Dobrych Mediów Nowej Ewangelizacji

Urodziny fundacji Dobre Media Nowej Ewangelizacji 26 stycznia 2019

 • Hanna Kapustyńska

Kochani Widzowie i Sympatycy Dobrych Mediów. Zanim zaprosimy Was na 7 urodziny, które będziemy obchodzili 26 stycznia 2019 roku w Koszalinie - prosimy o modlitwę, abyśmy wszystko jak najlepiej dla Was przygotowali. Jesteść Wszyscy zaproszani - szczegóły wkrótce! :)

Msza św. w intencji obób budujących społeczność Banku Widzów

 • Hanna Kapustyńska

Prezes

Jutro 25 XI 2018 o 14:00 będę sprawował na Hali Widowisko-Sportowej Ursynów Mszę św. w intencji widzów, dobrodziejów, sympatyków, pracowników i wolontariuszy Telewizji Dobre Media - na starcie Festiwalu Chrześcijańskie Granie, z którego przeprowadzać będziemy transmisję. Kto może przyjść - serdecznie zapraszam - a wszystkich pozostałych zapraszam do śledzenia transmisji. Będą dziać się wspaniałe, dobre rzeczy :) http://festival.chrzescijanskiegranie.pl/

Gala wręczenia Nagrody im. kard. nom Ignacego Jeża już 21 X 2018 o 16:00 w Dobrych Mediach

 • Hanna Kapustyńska

Po raz kolejny Dobre Media będą transmitować Galę wręczenia Nagrody im. kard. nom. Ignacego Jeża. Tym razem urczystość odbędzie się w Sali Koncertowej Polskiego Radia Koszalin. Krótko po 16:00 w niedzielę dowiemy się, kto zostanie kolejnym laureatem tego niezwykłego wyróżnienia. Jak informuje nas Kapituła przyznająca ową nagrodę - "Celem nagrody jest promowanie i inspirowanie działalności oraz twórczości krzewiącej ideały i postawy będące świadectwem uniwersalnych wartości chrześcijańskich, a przez to upamiętnienie działalności ks. kard. nominata Ignacego Jeża" - jednocześnie zapewnia, że światu zostaną przedstawione niezwykłe, dobre, może działające trochę w cieniu, ale z całą pewnością wybitne postaci.

Więcej: http://civitaschristiana.pl/nagroda-im-ks-kard-nom-ignacego-jeza/

 

Transmisja 16 X 2018 - Młodzi w Duchu

 • Hanna Kapustyńska

W zaproszeniu Nas na to wydarznie, ks. Piotr Kozłowski - wikariusz Parafii pw. Ducha Świętego w Koszalinie - napisał: "Wraz z Pasterzem naszej Diecezji Bp Edwardem, z wielką troską o młodych całego Koszalina ale i całej naszej diecezji, serdecznie zapraszamy co miesiąc na czuwanie: „Młodzi w Duchu”. Startujemy 16 Października w dzień, w którym 40 lat temu cały świat usłyszał o wyborze Polaka kardynała Karola Wojtyły na Papieża. Chcemy spotykać się w kościele pw. Ducha Świętego w Koszalinie, w którym modlił się i odprawiał Eucharystie Święty Jan Paweł II. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy wszystkich młodych na spotkanie i tu nie chodzi o wiek ale przede wszystkim o młodość ducha. Wiec jak się czujesz młody duchem to czekamy na Ciebie!!! Każde spotkanie od Października do Czerwca, każdego 16 dnia miesiąca, rozpoczynamy o godz. 19:30 a będziemy kończyć Apelem Jasnogórskim o godz. 21:00. Wielkie serdeczne Bóg zapłać za obecność! Ks. Piotr Kozłowski". My dołączamy zaproszenie do oglądania transmisji.

Zapraszamy na transmisję z III Praskiego Forum Charyzmatycznego w Legionowie

 • Hanna Kapustyńska

III Praskie Forum Charyzmatyczne jest wielkim wydarzeniem halowym skierowanym do osób pragnących pogłębienia i odnowienia osobistej relacji z Bogiem. Organizatorem jest Odnowa w Duchu Świętym diecezji warszawsko-praskiej. Spotkanie na Forum jest znakomitą okazją, by doświadczyć żywego i radosnego Kościoła, by w swoim życiu odnaleźć obecność Boga.

W programie Forum znajdują się konferencje głoszone przez ks. Wojciecha Nowackiego oraz o.Wojciecha Mikulskiego SJ, Msza Święta, której przewodniczył będzie ks. bp Marek Solarczyk, modlitwa uwielbienia, modlitwa o uzdrowienie, różaniec, adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa o wylanie Ducha Świętego. O oprawę muzyczną spotkania zadba diakonia uwielbienia.

Więcej info tutaj : http://forumcharyzmatyczne.diecezja.waw.pl/

 

Golgota Młodych - Jedne z najpiękniejszych rekolekcji w Polsce - od 23 sierpnia do 27 sierpnia w Dobrych Mediach

 • DM

Dobre Media już 7 raz wyruszają do Serpelic nad Bugiem, aby transmitować jedne z najpiękniejszych rekolekcji w Polsce - http://www.golgotamlodych.pl/ - Adresatami tych rekolekcji są przede wszystkim młodzi ludzie - z całą pewnością ze względu na specyfikę noclegów - na polu biwakowym w pobliżu Bugu. Temat, treści, za każdym razem prowadzą z codzienności do głębi - mistyki, dosłownie chwytania Boga za nogi - aby znów wyprowadzić do codzienności przesiąkając ją Wszechmocnym. Zupa z kuchni polowej i głebia modlitwy, piękno nadbużańskiej przyrody i wspólnota, a to wszystko wśród niezwykłej oprawy muzycznej i w towarzystwie nietuzinkowych gości. Po prostu trzeba tu być! Zapewniam, że gościnność Ojców Kapucynów jest iście abrahamowa, pachnie Niebem będąc jego zapowiedzią :)

 

 

 

 

''Przyszedłem ogień rzucić na ziemię'' (Łk 12,49a) - transmisja rekolekcji z modlitwą o uzdrowienie

 • DM

 

W dniach 13 - 15.08.2018 r. w Hali ''Gryfia'' w Słupsku, odbędą się rekolekcje z ks. Johnem Bashoborą  PRZYSZEDŁEM OGIEŃ RZUCIĆ NA ZIEMIĘ. Organizatorem rekolekcji jest Szkoła Nowej Ewangelizacji w Słupsku oraz Wspólnota Św. Krzysztofa w Słupsku. Telewizja Dobre Media będzie prowadzić transmisję rekolekcji. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w modlitwie i wysłuchania konferencji ojca Johna Bashobory.

 

Bardzo dziękujemy!

 • DM

W lipcu dzięki Państwa wpłatom zebraliśmy 2 388 złotych.

Serdecznie dziękujemy!

 

 

JESTEŚMY NAPEŁNIENI DUCHEM ŚWIĘTYM transmisja rekolekcji z ks. Johnem Bashoborą w Chojnicach

 • Robert

 

W dniach 13-15.07.2018 r. w Hali OSiR przy Parku Wodnym, ul. Huberta Wagnera 2 w Chojnicach, odbędą się rekolekcje z ks. Johnem Bashoborą JESTEŚMY NAPEŁNIENI DUCHEM ŚWIĘTYM. Organizatorem rekolekcji jest Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym im. Dzieciątka Jezus z Chojnic. Telewizja Dobre Media będzie prowadzić transmisję rekolekcji. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w modlitwie i wysłuchania konferencji ojca Johna, którego obecnością w Polsce znowu mamy okazję się radować.
PLAN REKOLEKCJI z ks. dr. Johnem Bashoborą Chojnice, 13-15.07.2018


Piątek 13.07.2018 r.


10.00 - Konferencja I
11.30 - Przerwa
12.00 - Konferencja II
13.30 - Przerwa
15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 - Konferencja III
17.00 - Przerwa
18.00 - Msza św. i nabożeństwo, zakończenie spotkania


Sobota 14.07.2018 r.


09.00 - Modlitwa uwielbienia, Różaniec, ogłoszenia
10.00 - Konferencja IV
11.30 - Przerwa
12.00 - Konferencja V
13.30 - Przerwa
15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 - Konferencja VI
17.00 - Przerwa
18.00 - Msza św. i nabożeństwo, zakończenie spotkania


Niedziela 15.07.2018 r.


09.00 - Modlitwa uwielbienia, Różaniec, ogłoszenia
09.30 - Konferencja VII, świadectwa
11.30 - Przerwa
12.00 - Msza św.

Weekend dla kobiet Z KOBIETĄ O KOBIECIE

 • Robert

W Domu Pielgrzyma przy Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu w dniach 7-9 września 2018 r. odbędzie się spotkanie "Z KOBIETĄ O KOBIECIE". Weekend dla kobiet organizowany jest przez Siostry Uczennice Krzyża. Spotkanie poprowadzi psycholog Anna Majewska - certyfikowany psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, trener interpersonalny, prowadząca psychoterapię indywidualną i grupową oraz terapię rodzinną. Zgłoszenia zainteresowanych pań można dokonywać u s. Wiktorii, tel. 505 296 552, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie dziękujemy!

 • DM

W czerwcu dzięki Państwa wpłatom zebraliśmy 2 659 złotych.

Serdecznie dziękujemy!

 

 

Transmisja - 37. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych Młodzi i Film

 • DM

 

Od 18 czerwca 2018 roku Telewizja Dobre Media będzie transmitować Festiwal Młodzi i Film, który odbędzie się w Koszalinie już po raz 37.

Festiwal Młodzi i Film to najstarszy w Polsce festiwal, podczas którego można zobaczyć tylko debiuty. W  Koszalinie debiutowali między innymi Krzysztof Zanussi, Agnieszka Holland, Xawery Żuławski, Tomasz Wasilewski, Łukasz Palkowski, Sławomir Fabicki, Katarzyna Rosłaniec, Maria Sadowska, Kuba Czekaj, Jan P. Matuszyński, Marcin Wrona, czy Dariusz Gajewski.
Transmisje rozpoczynamy w poniedziałek o godzinie 19.00 z Gali otwarcia 37. KFDF Młodzi i Film.

Przez następne 5 dni do 23 czerwca odbywać się będą pokazy filmów w ramach dwóch konkursów: Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych i Krótkometrażowych Debiutów Filmowych, również pokazy pozakonkursowe w sekcjach: Debiut zagraniczny, Na dłuższą metę, Debiut dokumentalny, Retrospektywy, czy pokazy filmów jurorów oraz pokazy specjalne, spotkania "Szczerość za szczerość" z ekipami filmów konkursowych, spotkania branżowe dla uczestników festiwalu, czy klub festiwalowy, w którym w trakcie trwania festiwalu odbywają się koncerty oraz autorskie spotkania Macieja Buchwalda pod hasłem "Zawód: aktor". Wstęp na wszystkie wydarzenia otwarte festiwalu jest bezpłatny.

Telewizja Dobre Media transmitować będzie spotkania "Szczerość za szczerość" - są to dyskusje publiczności z twórcami i aktorami, odbywające się bezpośrednio po pokazach debiutów filmowych, często w gorącej atmosferze.

W sobotę 23 czerwca o godzinie 20.00 zapraszamy do oglądania transmisji z Gali zakończenia w Filharmonii Koszalińskiej, podczas której nastąpi ogłoszenie zwycięzców w poszczególnych kategoriach konkursowych oraz wręczenie nagród.

 

 

Transmisja - konferencji poświęconej 50-tej rocznicy encykliki bł. Pawła VI zatytułowanej “HUMANAE VITAE”

 • DM

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji z konferencji poświęconej 50-tej rocznicy encykliki bł. Pawła VI zatytułowanej ''HUMANAE VITAE'' – napisanej w 1968 roku, lecz do dziś bardzo aktualnej.

Konferencja odbędzie się 14 czerwca (czwartek), o godz. 18,  rozpocznie się Eucharystią pod przewodnictwem ks. biskupa Krzysztofa Włodarczyka w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca w Koszalinie. Następnie, bezpośrednio po Mszy Św., w siedzibie Koszalińskiego Oddziału Okręgowego ''Civitas Christiana'' odbędzie się prelekcje.

 

 

 

Serdecznie dziękujemy!

 • DM

W maju 2018 roku dzięki Państwa wpłatom zebraliśmy 1 901 złotych.

Serdecznie dziękujemy!

 

Małżeńska szkoła przetrwania

 • DM

 

Wspólnota św. Filipa Neri przy parafii pw. św. Kazimierza Królewicza w Koszalinie, zaprasza na dwa spotkania z o. Adamem Szustakiem dominikaninem,

pod tytułem:  MAŁŻEŃSKA SZKOŁA PRZETRWANIA.


Termin: 6-7 czerwca 2018 r.
Godzina: 18:00
Co: Msza i Konferencja
Miejsce: kościół św. Kazimierza w Koszalinie
 
WYDARZENIE NIE BĘDZIE TRANSMITOWANE PRZEZ DOBRE MEDIA.

 

 

X Jubileuszowy Dzień Papieski w Zegrzu Pomorskim - transmisja

 • DM

Serdecznie zapraszamy Państwa do oglądania transmisji z obchodów  X Jubileuszowego Dnia Papieskiego w Zegrzu Pomorskim w 40 - lecie pontyfikatu św. Jana Pawła II i 100 - lecie odzyskania Niepodległości przez Polskę

3 czerwca 2018, początek transmisji godz. 13.00

 

Program:

- Msza Święta godz. 13.00 pod przewodnictwem ks. profesora Edwarda Sienkiewicza

- Montaż słowno-muzyczny ''Błogosławione progi Domu w 100 rocznicę naszej Niepodległej'' w wykonaniu członków Krajowego Bractwa Literackiego w Koszalinie

 

NA PLACU:

- III BIEG PAPIESKI o puchar Wójta Gminy Świeszyno, wręczenie nagród godz. 16.30

- ''Fantazja'' zespół Wokalno-Teatralno-Satyryczny pod kier. Kazimierza Zawadzkiego

- ''Śpiewajmy św. Janowi Pawłowi II''

- Prezentacje zaproszonych zespołów folklorystycznych oraz zespołów z Gminy Świeszyno

Zespół ''Ziemia Bobolicka'' w programie ''Przeżyjmy to jeszcze raz''

 

BIESIADA INTEGRACYJNA:

Konferansjer: Iwona Moszyńska

Patronat honorowy:

Wójt Gminy Świeszyno – Ewa Korczak

Proboszcz Parafii pw. M.B. Częstochowskiej w Zegrzu Pomorskim

Instruktor zespołu ''Anima'' - Zofia Bebe - Bednarczyk

 

 

Koncert Siedlce dla Jezusa - transmisja

 • DM

 

Koncert ''Siedlce dla Jezusa'' transmitowany będzie na żywo w Internecie na Dobre Media oraz na YouTube.

''Bądźcie mocni w Panu – siłą Jego Ducha'' pod takim tytułem odbędzie się koncert uwielbienia, który odbędzie się 31 maja o godz. 19.00, na płycie miejskiego lodowiska przy ul. B. Prusa 6 w Siedlcach.

W tym roku na scenie wystąpi znany lubelski zespół Guadalupe, który poprowadzi koncert wielbienia wraz z Maryją.

– Z tej okazji do Siedlec przywieziona zostanie Monstrancja Fatimska ufundowana przez Fundację Aniołów Miłosierdzia z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Krzeptówkach. Monstrancja zaprojektowana jest na kształt Niewiasty Eucharystycznej – zapowiada koordynatorka przygotowań Małgorzata Dyńka.

Organizatorzy zaprosili także gościa specjalnego, który podzieli się świadectwem wiary. Usłyszymy historię nawrócenia Ksawerego Szlenkiera – aktora znanego m.in. z serialu „Czas honoru”.

Dla małych dzieci na czas koncertu zostanie przygotowana specjalna „Strefa Malucha”, w której wolontariusze prowadzić będą gry i zabawy z najmłodszymi.

Tegoroczna edycja koncertu „Siedlce dla Jezusa” ma także swój szczytny cel. Jest nim pomoc dzieciom z zespołem Downa. Podczas koncertu będzie zbierana kwesta, która ma wesprzeć Siedleckie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Zespołem Downa. „Zawsze Razem”.

Przygotowaniem koncertu połączonego z radosnym uwielbieniem Jezusa, ale także modlitewnego wyciszenia podczas adoracji Najświętszego Sakramentu zajmuje się wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Cały Twój” działająca przy parafii pw. św. Jana Pawła II oraz Fundacja Nasza Szkoła. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Ks. Bp Kazimierz Gurda oraz Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski.

Zapraszamy serdecznie całe rodziny od najmłodszych po najstarszych, aby wspólnie móc poczuć Chrystusowy wymiar jedności w dniu świętowania Bożego Ciała jako wielkiej wspólnoty Kościoła, którą razem tworzymy.

Na koniec organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników miłą NIESPODZIANKĘ.

 

 

Ksiądz Krzysztof Witwicki prosi o modlitwę w nowej posłudze

 • DM

         Ksiądz Krzysztof Witwicki, prezes Zarządu Fundacji Dobre Media Nowej Ewangelizacji został mianowany egzorcystą przez Ordynariusza Diecezji Koszalińsko - Kołobrzeskiej- bp Edwarda Dajczaka, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zgodnie z Kodeksem Prawa Kanonicznego numeru 1172: ''Nikt nie może dokonywać zgodnie z prawem egzorcyzmów nad opętanymi, jeśli nie otrzymał od ordynariusza miejsca specjalnego i wyraźnego zezwolenia''.

  Poniżej zawieramy więcej informacji na temat posługi uwolnienia i egzorcyzmu zatwierdzone przez Zebranie Plenarne Konferencji Episkopatu Polski, które miało miejsce od 9 do 10 czerwcu 2015 roku:

''Władzę uzdrawiania i egzorcyzmowania Jezus powierzył swojemu Kościołowi. Gdy wysyłał uczniów na pierwszą wyprawę misyjną, nakazał im: „Uzdrawiajcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie złe duchy!” (Mt 10,8). Po zmartwychwstaniu przekazał tę władzę całemu Kościołowi: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Te zaś znaki towarzyszyć będą tym, którzy uwierzą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże będą brać do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, a ci odzyskają zdrowie” (Mk 16, 15-18). Chrystus określił też dostępne każdemu warunki walki z mocami demonicznymi: silna wiara (por. Mt 17,14-20), post i modlitwa (por. Mk 9, 14-28).

Kościół korzysta z władzy wypędzania złych duchów i sprawowania egzorcyzmów. Choć praktyka celebracji egzorcyzmu była różnorodna na przestrzeni wieków, to zawsze korzystano z mocy imienia Jezus, rozkazując nieczystemu duchowi, aby odstąpił od osoby przez niego usidlonej. Dzieje Apostolskie przytaczają przypadki opętania i egzorcyzmy w ogólnej formie (por. Dz 5,16; 8,7). Dokładniej został opisany egzorcyzm dokonany przez Pawła w Filippi (por. Dz 16, 16-18). Paweł uwolnił tu pewną niewolnicę od złego ducha, który wróżył i przynosił w ten sposób olbrzymie dochody jej właścicielom: „Paweł mając dość tego, odwrócił się i powiedział do ducha: Rozkazuję ci w imię Jezusa Chrystusa, abyś z niej wyszedł. I w tejże chwili wyszedł” (Dz 16,18).

Zasadniczą formą zmagania się z szatanem jest walka człowieka z grzechem we własnym życiu. Pierwszym i podstawowym sposobem wyzwalania się spod panowania szatana jest sakrament pokuty i pojednania, gdzie Chrystus Zmartwychwstały daje nam udział w swoim zwycięstwie nad mocami ciemności i leczy w nas to, co grzech osłabił i poranił. Natomiast częste przyjmowanie Ciała Pańskiego broni nas najskuteczniej przed mocą Złego, który nie może się ostać w sercu, do którego wchodzi Ten, który wypędza demony. Innym sposobem wyzwalania się spod panowania szatana jest celebracja egzorcyzmów.

Egzorcyzmy są sakramentaliami, czyli świętymi znakami, które na podobieństwo sakramentów sprowadzają duchowe dobra osiągane dzięki wstawiennictwu Kościoła (por. KKK 1673). Przygotowują one ludzi do przyjęcia właściwego skutku sakramentów i uświęcają różne okoliczności życia (por. KL 60). Etymologicznie słowo „egzorcyzmować” (łac. exorcisare) pochodzi z greckiego horkos (przysięga) lub horkidzein (przysięgać, zaklinać). W walce ze złym duchem stosuje się egzorcyzm większy, czyli uroczysty, modlitwę z egzorcyzmem podczas chrztu dzieci, egzorcyzm mniejszy podczas skrutyniów, egzorcyzm nad przedmiotami i miejscami oraz modlitwę o ochronę przed wpływem złego ducha.

Egzorcyzm większy jest obrzędem liturgicznym, którego celem jest „wypędzenie złych duchów lub uwolnienie od ich demonicznego wpływu mocą duchowej władzy, jaką Jezus powierzył Kościołowi” (EiMB  11). Egzorcyzm większy ma na uwadze sytuację, w której człowiek jest opętany, to znaczy – szatan zawładnął ciałem człowieka i w znacznej mierze wpływa na jego zewnętrzne zachowania. Człowiek jednak nadal zachowuje wolność, jeśli chodzi o decyzje jego woli. Kodeks Prawa Kanonicznego z 1983 r. w kan. 1172[2], a także Katechizm Kościoła Katolickiego w numerze 1673, jako szafarza egzorcyzmu większego wskazują biskupa i prezbitera....
Biskup diecezjalny wybierając odpowiedniego prezbitera, powinien kierować się przede wszystkim jego kwalifikacjami moralnymi i intelektualnymi. Szafarz egzorcyzmów powinien wyróżniać się pobożnością, wiedzą, roztropnością, nieskazitelnością życia oraz stosownym przygotowaniem do pełnienia tej posługi. Delegowanie do sprawowania egzorcyzmów musi być wyraźne''.

          Ogarnijmy modlitwą naszego kapłana.

 

 


        

Transmisja Czuwania przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego

 • DM

19 maja 2018 roku, w sobotę zapraszamy państwa do oglądania transmisji z Czuwania przed Zesłaniem Ducha Świętego z kościoła pw. Ducha Świętego w Koszalinie. W planie uroczystości Czuwania: czytanie Słowa Bożego, konferencja ks. Jarosława Kwietnia, adoracja Najświętszego Sakramentu, uwielbienie, modlitwa wstawiennicza o wylanie Ducha Świętego, o godz. 23.00 Eucharystia. Rozpoczęcie transmisji o godzinie 21.00.

 

 

Transmisja spotkania z Alanem Amesem, 17 maja 2018, godz. 18

 • DM

Jeśli nie mogą Państwo uczestniczyć osobiście w spotkaniu z Alanem Amesem, mistykiem i charyzmatykiem, nawróconym gangsterem pochodzącym z Australii, autorem wielu książek, w tym bestsellera "Oczami Jezusa" - telewizja Dobre Media zaprasza do oglądania transmisji z tego spotkania i łączenia się w modlitwie.

Spotkanie odbędzie się 17 maja 2018 r. w Koszalinie, w Hali Gwardii, ul. Fałata 34. Rozpoczęcie o godz. 18:00 Mszą Świętą, po niej Alan wygłosi świadectwo. Spotkanie zakończy Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uzdrowienie. Za oprawę muzyczną i wizualną odpowiada słupski zespół Yam Kinneret oraz Grupę Uwielbienia Flagami uwielbiamGO!

Doświadczenia Alana Amesa przypominają objawienia jakie miała bł. Katarzyna Emmerich, w których Bóg dał jej poznać wiele wydarzeń opisanych w Biblii, pokazując nieznane szczegóły. W książce „Oczami Jezusa” wydarzenia z Ewangelii opisane są z perspektywy Jezusa, tak jak On je widział.
 
Mimo wielkiej popularności jego osoby, jak i książek, które napisał, ze swej działalności nie czerpie zysków – poza kieszonkowym, które otrzymuje od swojego biskupa. Jest posłuszny Kościołowi i zawsze działa w porozumieniu z miejscowymi biskupami. Gdziekolwiek jest, podkreśla, że dla niego najważniejsza jest Eucharystia. W czasie Światowych Dni Młodzieży w Toronto w roku 2002 miał zaszczyt przemawiać w obecności Jana Pawła II.

Alan Ames posługuje darem modlitwy o uzdrowienie. Od kilku lat przyjeżdża do Polski, po raz pierwszy będzie gościł w Koszalinie.
Spotkanie odbywa się z błogosławieństwem ks. Biskupa Edwarda Dajczaka.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, partnerami wydarzenia są: diecezjalne Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym, Stowarzyszenie Dom Miłosierdzia w Koszalinie oraz Rycerze Kolumba.

Patronat Medialny: Gość Niedzielny, Radio Plus, Radio Koszalin, Dobre Media.

Organizatorzy:
ks. Rafał Jarosiewicz - Fundacja SMS z Nieba www.smsznieba.pl
Sławomir Kaczmarek - Wspólnota św. Pawła www.wspolnotaswietegopawla.blogspot.com
(zrzeszona w Szkole Nowej  Ewangelizacji www.kochaj.my)
Wydawnictwo Esprit z Krakowa www.esprit.com.pl
 
 
Zobacz wydarzenie na FB, udostępnij i wygraj książkę:
https://www.facebook.com/events/223897138383818/?ti=as

Film promocyjny:
https://youtu.be/78Ik2Q7hB9Y

 

Modliliśmy się za Was!

 • Super User

W piątek oraz dziś Mszą Świętą na Forum Charyzmatycznym w Szczecinie sprawowałem w intencji widzów, pracowników, wolontariuszy, darczyńców Dobrych Mediów. Bogu niech będą za Was! Ks. Krzysztof Witwicki

 

 

Serdecznie dziękujemy!

 • DM

W kwietniu dzięki Państwa wpłatom zebraliśmy 2 261 złotych.

Serdecznie dziękujemy!

 

 

Dzień Flagi RP oraz Dzień Polonii i Polaków za Granicą

 • DM

2 maja zapraszamy na niecodzienną transmisję z Łodzi.

Organizatorzy Wojskowe Centrum Kształcenia Medycznego im. gen. bryg. dr. med. Stefana Hubickiego oraz Narodowe Centrum Kultury zapraszają wszystkich mieszkańców Łodzi i regionu łódzkiego na rodzinny piknik patriotyczno – wojskowy z okazji obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Dnia Polonii i Polaków za Granicą, który odbędzie się 2 maja 2018 r. w godzinach od 10:00 do 17:00 na terenie Wojskowego Centrum Kształcenia Medycznego w Łodzi przy ul. 6 Sierpnia 92.

W programie między innymi:

- wystawa sprzętu i wyposażenia wojskowego, wystawa broni strzeleckiej, pokazy dynamiczne żołnierzy namioty tematyczne i pokazy grup rekonstrukcyjnych, nauka pierwszej pomocy przedmedycznej konkursy rysunkowe i strzeleckie występy zespołów muzycznych grochówka wojskowa

- o godz. 12:00 - Uroczyste otwarcie części oficjalnej: wprowadzenie kompanii honorowej uroczyste podniesienie flagi RP na maszt przemówienia defilada pododdziałów musztra paradna w wykonaniu: GRH "Żołnierze Września 1939 Garnizonu Dęblin". Zapraszamy do oglądania.

Transmisja - Forum Charyzmatycznego pt. "Rozpal wiarę"

 • DM

W dniach 21- 22 kwietnia 2018 r. telewizja Dobre Media zaprasza do oglądania transmisji Forum Charyzmatycznego Diecezji Bydgoskiej "Rozpal wiarę".

Mówcami forum będą: Marcin Zieliński, o. Paweł Sawiak SJ oraz Inga Pozorska, modlitwy i uwielbienie poprowadzi zespół Mocni w Duchu.

Organizatorami wydarzenia są Parafia Matki Boskiej Królowej Męczenników oraz wspólnoty charyzmatyczne diecezji bydgoskiej i oto co piszą o forum na stronie wydarzenia:

"...Pragniemy aby było ono okazją dla wszystkich uczestników do pogłębienia i odnowienia osobistej relacji z Bogiem oraz doświadczeniem żywego i radosnego kościoła, który uwielbia swego Pana...", zatem serdecznie zapraszamy do oglądania konferencji oraz łączenia się w modlitwie. Poniżej link do planu spotkania na stronie wydarzenia.

Plan forum

Transmisja - Huta Ducha Świętego

 • DM

W sobotę 14 kwietnia 2018 roku o godzinie 19.00 zapraszamy Was do uczestniczenia za pośrednictwem Dobrych Mediów w nabożeństwie "Huta Ducha Świętego" z kościoła NMP Gwiazdy Morza w Ustce.

Spotkanie kwietniowe nosi tytuł: "Duch Święty wyprowadza Jezusa na pustynię". Jak co miesiąc w programie: adoracja Najświętszego Sakramentu, prelekcja, uwielbienie, pantomima.

 

 

Transmisja spektaklu - ''My nigdy nie poddamy się...''

 • DM

Zapraszamy Was na transmisje ze spektaklu słowno-muzycznego w dniu 18 marca 2018 roku, która odbędzie się pod tytułem "My nigdy nie poddamy się ...'' poświęconemu pamięci Żołnierzy Wyklętych. 

Spektaklowi towarzyszyć będzie plenerowy pokaz plakatów Wojciecha Korkucia oraz okolicznościowa wystawa o Żołnierzach Wyklętych Wydawnictwa Volumen.

Wiemy, że wystąpią wybitni artyści, ale o tym wkrótce...

Transmisje rozpoczniemy od transmisji Mszy św. z udziałem dzieci o godzinie 10:00 a następnie o godzinie 13:00 rozpocznie się spektakl.

1% na ewangelizacje

 • DM

Raz do roku jest możliwość przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego w Polsce. I Ty możesz wspierać głoszenie Ewangelii. 

Jednym ze sposobów jest przekazanie 1% na działanie Internetowej Telewizji Ewangelizacyjnej Dobre Media nr KRS 0000423457

 

Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić PIT wg powyższego obrazka lub wykorzystać poniższy link: link do rozliczenia podatku on line

więcej informacji znajdziesz klikając tutaj

 

Transmisja rekolekcji "Synu Dawida, ulituj się nade mną"

 • DM

Telewizja Dobre Media ma zaszczyt być patronem medialnym oraz transmitować jednodniowe Rekolekcje Ewangelizacyjne w Mocy Ducha Świętego "Synu Dawida, ulituj się nade mną". W programie rekolekcji: Eucharystia, modlitwa o uzdrowienie, wieczór uwielbienia, konferencje. Świadectwo życia złoży pochodzący z niedalekiego Złocieńca aktor filmowy i telewizyjny oraz pieśniarz Lech Dyblik, znany widzom  z takich filmów jak: "Kroll", "Ogniem i mieczem", "Człowiek wózków", "Wtorek", "Zemsta" i "Wesele" oraz jako Badura z serialu "Kiepscy". Rekolekcje odbędą się 17 lutego w hali sportowej przy szkole podstawowej w Czaplinku. Początek transmisji od godziny 9.00.

 

Dziękujemy!

 • DM

W styczniu 2018 roku dzięki Państwa wpłatom udało nam się zebrać w Banku Widzów 2 264 zł. Serdecznie dziękujemy!

Transmisja - Huta Ducha Świętego

 • DM

13 stycznie 2018 roku w parafii NMP Gwiazdy Morza w Ustce odbędzie się transmisja z kolejnej Huty Ducha Świętego. Początek godz. 19.

 

 

Transmisja Nabożeństwa Ekumenicznego

 • DM

Na zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan w parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Darłowie odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne pod przewodnictwem bpa Edwarda Dajczaka. Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji z nabożeństwa w czwartek 25 stycznia 2018 r. o godzinie 18.00.

Dziękujemy za Wasze wpłaty!

 • Robert

W grudniu 2017 roku dzięki Państwa wpłatom udało nam się zebrać w Banku Widzów 2 064  zł. Serdecznie dziękujemy!

 

   

Wpisz proszę swoje dane osobowe. Zdecyduj czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych - wpisanie "Tak" umożliwia wysłanie Pakietu Startowego Abonenta. Podaj kwotę jaką pragniesz co miesiąc wspierać Dobre Media. Sprawdź proszę, czy nasza korespondencja nie utkwiła w katalogu SPAM. Prosimy o przesłanie na adres bank-widzow@dobremedia.org swoich danych adresowych, abyśmy mogli przesłać pocztą „Pakiet Startowy Honorowego Abonenta”. Pamiętaj Szanujemy twoją dobrą wolę, w każdym momencie możesz wycofać swoją deklarację i usunąć swoje dane z bazy danych pisząc na adres email:

bank-widzow@dobremedia.org 

lub dzwoniąc 506 429 881.