W TYM MIESIĄCU W RAMACH ABONAMENTU WPŁYNĘŁO::       971  PLN  74  DEKLARACJI

Transmisja - konferencji poświęconej 50-tej rocznicy encykliki bł. Pawła VI zatytułowanej “HUMANAE VITAE”

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia transmisji z konferencji poświęconej 50-tej rocznicy encykliki bł. Pawła VI zatytułowanej ''HUMANAE VITAE'' – napisanej w 1968 roku, lecz do dziś bardzo aktualnej.

Konferencja odbędzie się 14 czerwca (czwartek), o godz. 18,  rozpocznie się Eucharystią pod przewodnictwem ks. biskupa Krzysztofa Włodarczyka w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca w Koszalinie. Następnie, bezpośrednio po Mszy Św., w siedzibie Koszalińskiego Oddziału Okręgowego ''Civitas Christiana'' odbędzie się prelekcje.

 

 

 

   

Wpisz proszę swoje dane osobowe. Zdecyduj czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych - wpisanie "Tak" umożliwia wysłanie Pakietu Startowego Abonenta. Podaj kwotę jaką pragniesz co miesiąc wspierać Dobre Media. Sprawdź proszę, czy nasza korespondencja nie utkwiła w katalogu SPAM. Prosimy o przesłanie na adres bank-widzow@dobremedia.org swoich danych adresowych, abyśmy mogli przesłać pocztą „Pakiet Startowy Honorowego Abonenta”. Pamiętaj Szanujemy twoją dobrą wolę, w każdym momencie możesz wycofać swoją deklarację i usunąć swoje dane z bazy danych pisząc na adres email:

bank-widzow@dobremedia.org 

lub dzwoniąc 506 429 881.