W TYM MIESIĄCU W RAMACH ABONAMENTU WPŁYNĘŁO::       971  PLN  74  DEKLARACJI

Transmisja spektaklu - ''My nigdy nie poddamy się...''

Zapraszamy Was na transmisje ze spektaklu słowno-muzycznego w dniu 18 marca 2018 roku, która odbędzie się pod tytułem "My nigdy nie poddamy się ...'' poświęconemu pamięci Żołnierzy Wyklętych. 

Spektaklowi towarzyszyć będzie plenerowy pokaz plakatów Wojciecha Korkucia oraz okolicznościowa wystawa o Żołnierzach Wyklętych Wydawnictwa Volumen.

Wiemy, że wystąpią wybitni artyści, ale o tym wkrótce...

Transmisje rozpoczniemy od transmisji Mszy św. z udziałem dzieci o godzinie 10:00 a następnie o godzinie 13:00 rozpocznie się spektakl.

   

Wpisz proszę swoje dane osobowe. Zdecyduj czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych - wpisanie "Tak" umożliwia wysłanie Pakietu Startowego Abonenta. Podaj kwotę jaką pragniesz co miesiąc wspierać Dobre Media. Sprawdź proszę, czy nasza korespondencja nie utkwiła w katalogu SPAM. Prosimy o przesłanie na adres bank-widzow@dobremedia.org swoich danych adresowych, abyśmy mogli przesłać pocztą „Pakiet Startowy Honorowego Abonenta”. Pamiętaj Szanujemy twoją dobrą wolę, w każdym momencie możesz wycofać swoją deklarację i usunąć swoje dane z bazy danych pisząc na adres email:

bank-widzow@dobremedia.org 

lub dzwoniąc 506 429 881.