W TYM MIESIĄCU W RAMACH ABONAMENTU WPŁYNĘŁO:    885 zł  

Deklaracja Abonamentu Dobrej Woli

Deklaracja, jak wynika z nazwy jest składana z dobrej, nieprzymuszonej woli. Aby ją wypełnić wystarczy wypełnić formularz po prawej stronie.

Wszyscy składający deklarację: 

1. Otrzymają mailowo informacje o planowanych wydarzeniach, na których będziemy,

2. Będą mogli spotkać się z nami na ciekawych wydarzeniach,

3. Otrzymają od nas pakiet startowy abonenta Dobrej Woli,

4. Otrzymają specjalny dostęp do przedpremierowych nagrań.

 

Dziękujemy, że przyłączyłeś się do naszej akcji. Możesz pomóc nam też w inny sposób: Powiedz o naszej akcji swoim najbliższym i przyjaciołom.

 

Pamiętaj! Szanujemy Twoje dobrowolne zaangażowanie na rzecz TV Dobre Media, w każdym momencie możesz poprosić o usunięcie deklaracji oraz usunięcie Twoich danych osobowych z naszej bazy danych.

   

Wpisz proszę swoje dane osobowe. Zdecyduj czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych - wpisanie "Tak" umożliwia wysłanie Pakietu Startowego Abonenta. Podaj kwotę jaką pragniesz co miesiąc wspierać Dobre Media. Sprawdź proszę, czy nasza korespondencja nie utkwiła w katalogu SPAM. Prosimy o przesłanie na adres bank-widzow@dobremedia.org swoich danych adresowych, abyśmy mogli przesłać pocztą „Pakiet Startowy Honorowego Abonenta”. Pamiętaj Szanujemy twoją dobrą wolę, w każdym momencie możesz wycofać swoją deklarację i usunąć swoje dane z bazy danych pisząc na adres email:

bank-widzow@dobremedia.org 

lub dzwoniąc 506 429 881.