W TYM MIESIĄCU W RAMACH ABONAMENTU WPŁYNĘŁO:    250 zł  

Jak dołączyć do Banku Widzów i złożyć deklarację abonamentu Dobrej Woli?

Wystarczy, że wypełnisz formularz do złożenia deklaracji Abonamentu Dobrej Woli.  Wypełnij wskazane pola i postępuj zgodnie z instrukcją zawartą w mailu. 

Pamiętaj. Możesz zadeklarować nawet najmniejszą kwotę, która wpłacana będzie regularnie, co miesiąc. 

To tylko od Twojej dobrej woli zależeć będzie wysokość wpłaty. Aby to zrobić wystarczy wejść do własnego banku i złożyć zlecenie stałego przelewu dla telewizji Dobre Media. Wtedy Twoja darowizna zawsze dojdzie do nas na czas. 

Dobre Media Nowej Ewangelizacji, Franciszkańska 1, 75-247 Koszalin

Bank PKO SA. nr konta: 34 1240 1428 1111 0010 4732 6733

tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe; numer identyfikacyjny nadany w mailu lub pocztą

Jeżeli chcesz, możesz wypełnić deklarację w formie tradycyjnej (kliknij tu, pobrać plik Word - albo tutaj, aby pobrać plik PDF) i przesłać do nas już wypełnioną. Dodatkowe informacje udzielamy pod numerem: 506 429 881.

   

Wpisz proszę swoje dane osobowe. Zdecyduj czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych - wpisanie "Tak" umożliwia wysłanie Pakietu Startowego Abonenta. Podaj kwotę jaką pragniesz co miesiąc wspierać Dobre Media. Sprawdź proszę, czy nasza korespondencja nie utkwiła w katalogu SPAM. Prosimy o przesłanie na adres bank-widzow@dobremedia.org swoich danych adresowych, abyśmy mogli przesłać pocztą „Pakiet Startowy Honorowego Abonenta”. Pamiętaj Szanujemy twoją dobrą wolę, w każdym momencie możesz wycofać swoją deklarację i usunąć swoje dane z bazy danych pisząc na adres email:

bank-widzow@dobremedia.org 

lub dzwoniąc 506 429 881.