W TYM MIESIĄCU W RAMACH ABONAMENTU WPŁYNĘŁO:    885 zł  

Nasza Misja

Misją telewizji Dobre Media jest pokazywanie mocy Słowa Boga, który żyje we wspólnocie Kościoła. Jednym zdaniem: głosimy Dobrą Nowinę transmitując wydarzenia związane z ewangelizacją. Produkujemy filmy, reportaże i programy.

Telewizja internetowa „Dobre Media”, to dzieło funkcjonujące już kilka lat. Początkowo związane było z krajową koordynacją Odnowy w Duchu Świętym. Obecnie po zabezpieczeniu przez Diecezje Koszalińsko-Kołobrzeską i jej Biskupa Ordynariusza Edwarda Dajczaka niezbędnych zobowiązań związanych z zapleczem serwerowym, stała się telewizją internetową pod patronatem Diecezji.

Promujemy wszystko co dobre. Jesteśmy na wszelkiego rodzaju dobrych wydarzeniach, które często przemilczane są w innych mediach. Transmitowaliśmy na żywo wydarzenia: „Jezus na stadionie” 2013 i 2015, „Przystanek Jezus 2011 i 2012” – rekolekcje i wydarzenia na polu Woodstock, „Golgota Młodych 2011, 2012, 2013, 2014 i 2015” – spotkanie młodych w Serpelicach nad Bugiem organizowane przez franciszkanów, Palotyńskie Spotkanie Młodych 2012, 2013, 2014, 2015, Skrzatusz 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 – spotkanie młodzieży diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskej, rekolekcje z o. Johnem Bashoborą w Słupsku, Toruniu, Koszalinie, Pile, Lekowie, Licheniu, rekolekcje i spotkania modlitewne z Marii Vadią w Koszalinie i w Pile, rekolekcje i spotkania modlitewne z o. Jose Maniparambilem w Pile, Koszalinie i w Kołobrzegu, fragmenty sympozjum „Magia-cała prawda” w Kraśniku, „Czas Chwały” z Lublina oraz inne spotkania, modlitwy i koncerty „Armii Dzieci” oraz „Magnificatu”, wykłady o. Piotra Włodygi z Akademii Pomorskiej w Słupsku, „Memoriał ku czci ks. Antoniego Czarnuszewicza” z Jastrowia, finały „Ligi Ministranckiej” ze Sławna 2011 i Słupska 2012, „Katolicy na Ulicy” 2011 i 2013 z Gdańska, "Finał Festiwalu Wiary" w Rzeszowie 2014 i 2015, spotkania modlitewne wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa, misje święte, wieczory chwały, rekolekcje, sympozja i wiele wiele innych. Stale współpracujemy ze wspólnotą Mocni w Duchu z Łodzi, Mężczyźni św. Józefa z Krakowa, Armia Dzieci, Magnificat z Lublina, transmitując ich spotkania modlitewne i Msze św. w intencji uzdrowienia fizycznego i duchowego. 

Naszą domeną są transmisje na żywo, zazwyczaj używamy do tego 4 do 8 kamer, wysokiej jakości miksera i oprogramowania do transmisji internetowej z możliwością natychmiastowego dodawania własnych filmów, napisów, grafiki i muzyki.

Produkujemy, też własne programy. Na stronach dobrych mediów w zakładce „Archiwum VOD” znajduje ponad 2000 filmów. 

Współczesna technika daje wiele możliwości. Nie jesteśmy jednak w stanie ich wykorzystać ze względu na to, że nasza działalność nie przynosi zysków. 

Biskup powołał specjalną fundacje „Dobre Media Nowej Ewangelizacji”, aby wesprzeć nasze działania. Telewizja, aby działać normalnie potrzebuje środków, aby na stałe zatrudniać przynajmniej dwóch kamerzystów, specjalistę od montażu materiałów audio-video i informatyka. Bez środków z zewnątrz, nie jesteśmy w stanie m.in. obsłużyć wydarzenia, które warte jest pokazania, a organizator nie ma zupełnie środków, aby wynagrodzić za pracę pracowników telewizji. 

Liczymy na pomoc. Docieramy do wielu osób ze Słowem Bożym. W momencie najciekawszych transmisji odnotowuje ponad 4 000 000 (cztery miliony) odsłon dziennie. Bywa, że w jednym momencie mamy kilkadziesiąt tysięcy oglądających.  

   

Wpisz proszę swoje dane osobowe. Zdecyduj czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych - wpisanie "Tak" umożliwia wysłanie Pakietu Startowego Abonenta. Podaj kwotę jaką pragniesz co miesiąc wspierać Dobre Media. Sprawdź proszę, czy nasza korespondencja nie utkwiła w katalogu SPAM. Prosimy o przesłanie na adres bank-widzow@dobremedia.org swoich danych adresowych, abyśmy mogli przesłać pocztą „Pakiet Startowy Honorowego Abonenta”. Pamiętaj Szanujemy twoją dobrą wolę, w każdym momencie możesz wycofać swoją deklarację i usunąć swoje dane z bazy danych pisząc na adres email:

bank-widzow@dobremedia.org 

lub dzwoniąc 506 429 881.