W TYM MIESIĄCU W RAMACH ABONAMENTU WPŁYNĘŁO:    815 zł  DEKLARACJI

Zawierzenie Maryi Bolesnej Skrzatuskiej Dobrych Mediów

27 listopada 2015 roku pracownicy Dobrych Mediów udali się do Maryi Matki Bożej Bolesnej - Matki Naszej Nadziei. Celem było zawierzenie jej Dobrych Mediów i wszystkich ludzi i dzieł, przez nie prowadzonych. Oto modlitwa zawierzenia:

Ja ks. Krzysztof Witwicki wraz z Zarządem wszystkimi organami Fundacji i współpracownikami zawierzam Tobie Najświętsza Maryjo Panno Bolesna Skrzatuska, Matko Naszej Nadziei fundację Dobre Media Nowej Ewangelizacji i wszystkie dzieła przez nią prowadzone.

W Twoje czułe ręce wkładamy naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Pracę wykonaną, ale również wszystkie plany, zamiary i pragnienia.

Ty jesteś kochającą Matką, dbałaś o to by nic małemu Jezusowi nie brakowało, zadbaj i o nas, kiedy się do Ciebie uciekamy, abyśmy mogli w radości i pokoju całym sercem pracować dla Królestwa Twojego umiłowanego Syna.

Maryjo, Ty któraś otrzymała władzę rozdzielania łask, udzielaj nam ich obficie, aby za sprawą Dobrych Mediów rozszerzała się po świecie Dobre Nowina.

Strzeż nas od wszelkiego zła. Okryj płaszczem swojej opieki nas, nasze rodziny, nasze mienie i wszystkich wspierających to dzieło. Daj nam na każdym kroku doświadczać Bożego błogosławieństwa, abyśmy nieustannie Bogu dziękowali, wielbili i błogosławili Go tu na ziemi, a potem z Tobą na wieki wieków. Amen

 

   

Wpisz proszę swoje dane osobowe. Zdecyduj czy zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych - wpisanie "Tak" umożliwia wysłanie Pakietu Startowego Abonenta. Podaj kwotę jaką pragniesz co miesiąc wspierać Dobre Media. Sprawdź proszę, czy nasza korespondencja nie utkwiła w katalogu SPAM. Prosimy o przesłanie na adres bank-widzow@dobremedia.org swoich danych adresowych, abyśmy mogli przesłać pocztą „Pakiet Startowy Honorowego Abonenta”. Pamiętaj Szanujemy twoją dobrą wolę, w każdym momencie możesz wycofać swoją deklarację i usunąć swoje dane z bazy danych pisząc na adres email:

bank-widzow@dobremedia.org 

lub dzwoniąc 506 429 881.